• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Kominek gazowy w Krakowie, polecicie sklep ?

Kominek gazowy w Krakowie, polecicie sklep ?

Chciałbym zamontować kominek z boczną szybką. Podobno są takie kominki na Stattlera w Krakowie, ale nie wiem, w którym miejscu dokładnie.

esdoen1

Posty: 1

 
Nie niezmiernie lubię kominki, zatem nie mam czegoś takiego w domu. Może na ten model gazowy bym się jeszcze zdecydował. Tym bardziej, że słyszałem, że można nim zdalnie sterować. Przynajmniej nie ma potrzeby rozpalania w takim kominku, albowiem by mi się nie chciało.

Noruhe

Posty: 3

 
Zanim cokolwiek się zamówi to trzeba zbadać, z jakich materiałów jest kominek. Lepiej dopłacić więcej, natomiast przynajmniej mieć coś, co będzie trwałe i bezpieczne. Kominek kupujemy na długie lata i jeżeli będzie solidnie wykonany to nie będzie problemów z jego przepalaniem. Nabyłem taki kominek i jestem niesłychanie zaspokojony.

labuh

Posty: 2

 
W sklepie z kominkami w Krakowie można zobaczyć jak wyglądają poszczególne modele. Najważniejsze jest zobaczyć obudowy. Wkład to wkład kawał żelastwa i nic więcej, ale obudowa ma znaczenie, bo ma pasować do wnętrza naszego salonu i to trzeba sprawdzić.

namok

Posty: 14

 
Polecam kominki gazowe w Krakowie, bo są o dużo niezwyklej praktyczne. Nie trzeba mieć komina, bo wystarczy zwykły szyb wentylacyjny. Nie trzeba rozpalać w nim tylko wszystko odbywa się automatycznie i zdalnie.

Rimano

Posty: 20

 
Duży wybór wkładów kominkowych gazowych w Krakowie znajdziecie w firmie http://idziezgazucieplo.ovh, która naprawdę się na tym zna. Mam taki kominek i od wielu miesięcy nic się z nim nie dzieje. Firma podchodzi profesjonalnie do potrzeb każdego klienta.

Noruhe

Posty: 3

 
Znajomy ma kominek ze Stattlera i jest usatysfakcjonowany. Ta firma ma swoją stronę internetową, wobec tego w prosty sposób można się zaznajomić z ich całą ofertą.

Yuri20

Posty: 2

 
Długi czas zastanawiałem się nad kominkiem, natomiast ostatecznie wziąłem gazowy. Nie lubię tego zapachu palonego drewna w całym domu. Wolę mieć szczelny kominek, który generuje ciepło i wygląda tak jak ten prawdziwy. Taki kominek można montować nie tylko w domach, natomiast nawet w mieszkaniach. Nie trzeba mieć typowe komina.

gregBard

Posty: 3

 
Nie chciałem mieć grzejników, zatem mam wkład kominkowy powietrzny z Krakowa, który działa rzeczywiście niesłychanie dobrze. Troszkę trzeba się narobić żeby zrobić te wszystkie rozprowadzenia, niemniej jednak potem jest spokój na długi czas. Nie zamieniłbym tego wkładu na typowy wodny, bowiem mnie się to nie podoba.

Grabow12

Posty: 3

 
Mam kominek z Wielickiej i jestem zadowolony. Mnie ta firma pasowała, bowiem działali niezmiernie szybko i sprawnie. Od kupienia kominka do jego montażu minęły dwa dni. Według mnie to są właśnie profesjonaliści, których pożądane byłoby polecać.

Jacek1812

Posty: 14