• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Jak to jest z CRM

Jak to jest z CRM

Zależy mi na automatyzacji zakupowej w moim sklepie. Obecnie wiele danych musi być transportowane ze sklepu do systemu CRM, który został autorsko napisany. Nie wiem czy można rozbudować taki program, czy lepiej napisać od nowa?

ktośśś3

Posty: 14

 
Każdy system ma swojego zwolennika, a Ty podałeś za mało wytycznych, aby na ich podstawie wysnuć jakieś wnioski.

Kaazz

Posty: 26

 
Przy allegro zawsze można korzystać z menegera, który jest do wykupienia, jednakże jaki program obsługuje sklep internetowy?

Niestety nie wiem.

Kidi

Posty: 15

 
Oby wyszło na Twoje. Ja nie korzystałam nigdy z innego programu niż Subiekt, więc nie mogę Ci doradzić.

HalskiPol

Posty: 19

 
Po tych danych jakie dostarczyłeś bardzo trudno stwierdzić, który system będzie dla Ciebie odpowiedni. To naprawdę jest dość skomplikowany system i trzeba przy wyborze uwzględnić bardzo wiele zmiennych.

slimXX

Posty: 15

 
Ja jestem osobą, która zawsze szybko umiała nauczyć się obsługi nowego CRM więc nie wiem, który jest najłatwiejszy w obsłudze. Większość jest tak pisana, że choćby 60-latek powinien umieć z niego korzystać.

Krasny

Posty: 17

 
Planowanie zasobów przedsiębiorstwa to obecnie bardzo popularny temat. Coraz większa ilość systemów ERP ma moduł przygotowany na każdy etap procesu zakupowego, także z pewnością znajdziesz odpowiedni system do Twoich potrzeb.

roudee

Posty: 20

 
Najszybciej jest się nauczyć obsługi Subiekta ze wszystkich systemów zarządzania sprzedażą jakie do tej pory poznałam.

3czex

Posty: 23

 
Ja lubię systemy stworzone specjalnie dla mnie. Nie koniecznie to musi być od razu tak strasznie drogie rozwiązanie. Czasami korzystając z jakiegoś erp musimy płacić abonament. W przypadku systemu autorskiego nie ma takiego rodzaju opłaty stałej, a tylko jednorazowa.

irecki67

Posty: 21