• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

polećcie jakiś sklep internetowy z komputerami?

polećcie jakiś sklep internetowy z komputerami?

Cześć! Czy ktoś może kupował w ostatni czasie monitor do komputera? W jakim sklepie? Ja się rozglądam po sklepach internetowych, może uda się jakoś tanio dostać...

Pacothelllucia

Posty: 13

 
Nie wiem co Ci tu podpowiedzieć, dawno nie robiłem takich zakupów ;> Ale pewnie sklepów nie brakuje, wręcz przeciwnie zapewne pojawiło się duuuużo więcej z takimi akcesoriami. Trzeba szukać ! ;)

eGall

Posty: 20

 
Bardzo fajnego twardziela udało mi się znaleźć na stronie www.itpromo.pl. Mają szeroki wybór podzespołów, ale nie tylko. Właściwie pełna oferta sklepu komputerowego, od A do Z. Ceny dość ciekawe, można coś znaleźć po kosztach. Może tu się uda kupić. Powodzenia!

sooya

Posty: 17

 
Cześć. Heh, powiem Ci szczerze, że ja akurat i elektronika to jak ogień i woda. Totalnie nie nadążam za trendami, nowościami i tak dalej. A dużo się dzieje, co roku kolejne rewolucyjne rzeczy się pojawiają praktycznie...

ekspercik

Posty: 13

 
Ktoś tu może się zna na chłodzeniu CPU? Szukam czegoś takiego o dobrych parametrach i nie wiem na co się zdecydować ostatecznie ;/

icee

Posty: 23

 
Ze szwagrem pogadam, on siedzi w temacie komputerów, zresztą po informatyce jest więc trudno żeby nie siedział:p Może on coś wie.

Iunae_Milt

Posty: 11

 
Wogole zastanawiam się nad jeszcze jedną rzeczą, czy kupić markowy komputer stacjonarny, czy samemu złożyć z podzespołów. Mogę liczyć na jakąś radę?

szulmar

Posty: 20