• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Filtry prywatyzujące 3M, które polecacie

Filtry prywatyzujące 3M, które polecacie

Dzień dobry.

Chcę kupić filtr prywatyzujący. Jakie jest skuteczność jego działania?

Warto inwestować?

CzarnyBlant

Posty: 15

 
Cześć. Częste podróże pociągami, autobusami i samolotami dają mi w kość. W dużej mierze przez ograniczoną prywatność, którą odczuwam nawet używając komputera. W tym wypadku znalazłem jednak rozwiązanie i były nimi filtry prywatyzujące 3M, w sumie to mogę śmiało polecić.

Gimu4545

Posty: 17

 
Witam.

Charakter mojej pracy sprawia, iż czasami jestem zmuszony wyciągnąć laptopa w galerii handlowej, restauracji lub sklepie. Zawsze irytował mnie fakt, iż każdy mógł swobodnie zobaczyć, co robię na komputerze, gdy przeglądałem nawet poufne dane firmowe. Rozwiązaniem mojego problemu okazały się filtry prywatyzujące 3M.

Śmiało polecam, bo to przetestowane rozwiązanie, które jest warte swojej i tak niskiej ceny.

sliwa404

Posty: 13

 
Cześć.

Niejednokrotnie zdarza mi się korzystać z laptopa w kawiarniach, restauracjach oraz galerii handlowej. Czuję się niezbyt komfortowo, gdy ktoś zagląda mi w dokumenty.

Receptą i rozwiązaniem mojego problemu okazały się filtry prywatyzujące 3M, które chronią przed taką możliwością i są skuteczne.

Iunae_Milt

Posty: 19

 
Hej. Moim odwiecznym problemem było zachowanie prywatności podczas wyjazdów, gdy współpasażerowie interesowali się, co robię na komputerze. Niesłychanie mnie to irytowało, niemniej jednak trafiłam na produkt tj. filtry prywatyzujące i mój kłopot zniknął.

Pendrzec

Posty: 21

 
Dzień dobry.

Także w firmie, jak i podczas korzystania z laptopa w komunikacji miejskiej i pociągach brakowało mi prywatności. Dopiero kolega po fachu uświadomił mnie, iż istnieją filtry prywatyzujące, jakie ograniczą kąt widzenia z ekranu mojego komputera. Zastosowałem taki produkt i jest genialny.

irecki67

Posty: 16

 
Dzień dobry.

Zarówno w firmie, jak i podczas korzystania z laptopa w komunikacji miejskiej i pociągach brakowało mi prywatności. Dopiero kolega po fachu uświadomił mnie, że istnieją filtry prywatyzujące, które ograniczą kąt widzenia z ekranu mojego komputera. Zastosowałem taki produkt i jest genialny.

Fajae

Posty: 23

 
Cześć. Częste podróże pociągami, autobusami i samolotami dają mi w kość. W licznej mierze przez ograniczoną prywatność, którą odczuwam nawet używając komputera. W tym wypadku odszukałem jednakże rozwiązanie i były nimi filtry prywatyzujące 3M, w sumie to mogę swobodnie polecić.

Snaco

Posty: 21

 
Dzień dobry.

Jako właściciel firmy wielokrotnie przygotowuję poufne dokumenty, pracuję na rachunku bankowym firmy, jednak moi współpracownicy przy odrobinie chęci mogliby zajrzeć do mojego komputera. Chcąc tego uniknąć kupiłem filtry prywatyzujące dla wszystkich.

Nie żałuję!

eGall

Posty: 26

 
Witam serdecznie.

Niedawno wybierałem filtr prywatyzujący 3M, ale zawsze wydawało mi się, że mogę go zastosować tylko na nowoczesnych monitorach. Nic bardziej mylnego, bo ostatnio zastosowałem go w starym monitorze CRT i zastanawiam się nad laptopem.

Mier56

Posty: 18