• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

uprawnienia budowlane, proszę o pomoc

uprawnienia budowlane, proszę o pomoc

Dzień dobry, właśnie jestem na etapie przygotowywania się do egzaminu na uprawnienia budowlane. Czy jesteście w stanie polecić mi specjalny program do nauki?

Andzia

Posty: 1

 
Chcąc zdać egzamin na uprawnienia budowlane, musisz się do tego odpowiednio przygotować. Ja niestety podjąłem się nauki za późno i musiałem podchodzić do egzaminu jeszcze raz.

muzycznyG

Posty: 8

 
Mnie się wydaje, że aby przygotować się do egzaminu na uprawnienia budowlane potrzebujemy jedynie sporo czasu. Ja nie korzystałem z żadnego programu i zdałem za pierwszym podejściem.

HARY1953

Posty: 3

 
Ja egzamin na uprawnienia budowlane zdałem bez żadnego problemu. Już na etapie składania wniosku wykupiłem specjalny program do nauki. Jeśli pragniesz mogę polecić Ci ich stronę internetową. Wydaje mi się, że również może Ci on pomóc.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Musisz znać inne ustawy, a także normy budowlane. Bez tego nie zaliczyć egzaminu na uprawnienia budowlane. Musisz się dość wcześnie zacząć przygotowywać.

strusiek

Posty: 3

 
Powoli również zaczynam się przygotowywać do sesji egzaminacyjnej tej na jesień. Mam mnóstwo czasu, więc na pewno zdam za pierwszym razem. Zastanawiam się nad zakupem właśnie takiego programu, tylko nie wiem czy to do końca dobry pomysł.

Saradoonin

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o największą bazę pytań, to polecam tę stronę internetową https://uprawnienia-budowlane.pl. Ten właśnie program pozwolił mi zaliczyć egzamin na uprawnienia budowlane za pierwszym razem.

Rimano

Posty: 10

 
Słyszałem właśnie, że są firmy, które udostępniają dużą dawkę pytań na egzaminy uprawnienia budowlane. Ciekawy jestem, czy pytania się powtarzają w każdym roku.

pawel253

Posty: 2

 
Korzystałem właśnie z takiego programu i byłem niesłychanie usatysfakcjonowany. Do egzaminu poszedłem pewnym krokiem, albowiem wiedziałem, że wszystkie zagadnienia mam w jednym paluszku.

labuh

Posty: 4