• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

strony Łódź, która firma ?

strony Łódź, która firma ?

Myślicie, że opłaca się próbować samodzielnie zrobić stronę internetową? Dużo czasu trzeba będzie na to poświęcić?

eGall

Posty: 1

 
Korzystałem z różnych firm zajmujących się projektowaniem stron internetowy. Zanim się wybierze kogokolwiek to nie sprawdzamy jedynie cen, a projekty, jakie wcześniej wykonali. Wtedy wiemy, na co taka firma może sobie pozwolić.

pawel253

Posty: 2

 
Polecam firmę https://www.icp.info.pl, która zajmuje się stronami internetowymi w Łodzi. Mają wiele pakietów do wyboru od tych tanich po droższe. Warto się z tym zapoznać, aby przekonać się, co dla nas konkretnego mają przygotowane.

alimabii

Posty: 5

 
Dziś każdy liczy sobie czas. Stworzenie prostej strony było idealne dziesięć lat temu. Dziś, jeśli chcemy, aby taka strona była przez osób odwiedzana to nie pozostaje nam nic innego jak postawić na wysoką, jakość. Tylko, iż aby powstała taka strona to na nieszczęście, niemniej jednak trzeba będzie mieć wiedzę oraz niezmiernie olbrzymie doświadczenie.

Krowlo

Posty: 2

 
Strona responsywna to podstawa. Tylko taką ofertę wybieramy, bo przecież dzisiaj ludzie głównie korzystają z Internetu na telefonach i strona musi tam dobrze wyglądać.

CHatka-eKo

Posty: 7

 
Można dzisiaj bez kłopotów odnaleźć firmę, jaka niezwykle chętnie nam pomoże. Firmy są niezwykle dobrze przygotowane i tworzą indywidualne projekty. Można mieć zdjęcia, animacje i co tylko chcemy. Wszystko pozostaje kwestią tego jak dużo pieniędzy chcemy wydać.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Dzisiaj każdy liczy sobie czas. Stworzenie prostej strony było dobre dziesięć lat temu. Dzisiaj, jeśli chcemy, aby taka strona była przez ludzi odwiedzana to nie pozostaje nam nic innego jak postawić na wysoką, jakość. Tylko, że aby powstała taka strona to niestety, ale trzeba będzie mieć wiedzę oraz bardzo duże doświadczenie.

Miluśkooo2

Posty: 11

 
Jeżeli ktoś ma czas i wiedzę to może spróbować sił we własnym zakresie. Sam robiłem dawniej strony, ale obecnie szkoda byłoby mi na to czasu. To wcale wiele nie kosztuje, zatem trzeba będzie przeliczyć, co nam się niezwyklej opłaca. Wtedy wybierzemy najlepszą dla siebie opcje.

Clono

Posty: 2

 
Im lepszą chcemy mieć stronę internetową tym trudniej będzie ją zrobić, dlatego lepiej oddać to powinność komuś, kto zajmuje się takim projektowaniem, na co dzień.

Yuri20

Posty: 5