• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Polecany doradca finansowy

Polecany doradca finansowy

Kredyty bez US i ZUS, gdzie poszukać? Interesuje mnie wsparcie ze strony niezależnego doradcy bankowego, macie z kimś takim doświadczenia?

21gregorek

Posty: 22

 
Z UE są dobre pieniądze do wyciągnięcia na rozwój firm, tutaj na pewno warto poszukać jak się prowadzi jakiś biznes. Wiem, bo sam dostałem w tamtym roku solidną dotację. Pozdr.

apepsi1983

Posty: 19

 
No tak, ja w tym roku nigdzie na wczasy nie wyjechałem przez brak kasy...ale za rok to już trudno, biorę kredyt, zabieram rodzinę i jedziemy. Postanowione!

MBsmoke

Posty: 34

 
No witaj ;> Jedziemy na jednym wózku bo sam szukam aktualnie takich informacji. Muszę zdobyć pieniądze praktycznie na cito, a z tego co widzę nie będzie to takie łatwe..;/

xacti

Posty: 16

 
Jakiś czas temu potrzebowałam dofinansowania dla prowadzenia własnego gabinetu psychologicznego i udało się znaleźć ciekawą ofertę na stronce www.kredytytotu.pl. Bez zaświadczeń, bez zabezpieczeń...wystarczył mi tak – dowód osobisty, NIP i zaświadczenie, że mam prawo do wykonywania zawodu psychologa. Tyle ;)

12erBis

Posty: 20

 
Mnie by interesowały zwłaszcza kredyty bez US i ZUS, a takie ciężko znaleźć na dobrych warunkach. Trochę szukam od dłuższego czasu i bez sukcesów niestety.

usek

Posty: 28