• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

biżuteria srebrna hurtownia, która ?

biżuteria srebrna hurtownia, która ?

Potrzebna mi biżuteria srebra hurt do mojego sklepu internetowego. Współpracuję już z jedną, lecz produkty przez nich dostarczane są średniej jakości. Jeżeli nie zmienię hurtowni to czeka mnie chyba zamknięcie firmy. Polecicie mi coś?

dukonek6

Posty: 2

 
Do swojego sklepu kupuję głównie biżuterię srebrną w hurtowni. Robię to przez internet, żeby nie tracić zbytnio czasu. Niektóre hurtownie mają naprawdę bardzo dobry towar i niespotykane modele.

Klakierek56

Posty: 7

 
Ja na Twoim miejscu odszukałabym hurtownie biżuterii online. Poniektóre z nich udzielają rocznej gwarancji, jak i również można zwrócić towar w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny.

NanoPIK

Posty: 21

 
Kolczyki srebrne kupisz w sklepie online. Możesz także popatrzeć na niektóre oferty hurtowni. Często posiadają darmowe dostawy.

Sewerynus

Posty: 7

 
Zależy jaki masz budżet na biżuterie. Ja kupowałam kolczyki srebrne online dla mamy na urodziny i jestem bardzo zadowolona.

MaszWielkosc

Posty: 6

 
Jeżeli szukacie internetowej hurtowni biżuterii to polecam wam tylko tę https://hurt.falana.pl. Dysponują bardzo znaczny wybór, ceny nie są wygórowane. Próby każdej biżuterii to 925. Odszukałam u nich kilkanaście fajnych modeli i stale zamawiam tylko u nich.

xtigerx

Posty: 6

 
W internecie jest naprawdę spory wybór i wydaję mi się, iż znajdziesz kolczyki srebrne dla własnej mamy.

CHatka-eKo

Posty: 3