• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

długopisy reklamowe, sklep ?

długopisy reklamowe, sklep ?

Konieczne mi w wielkiej ilości sublimacyjne smycze reklamowe i jeśli macie jakiś sklep internetowy, który się tym zajmuje to dajcie mi znać. Dzięki.

asczas34

Posty: 1

 
Im lepszy sklep z tanimi gadżetami reklamowymi się znajdzie tym będzie łatwiej coś wybrać. Oferta powinna być bardzo duża, bo przecież na tym nam bardzo zależy. Chcemy szybko dotrzeć do tego, co sprawi, że promowania własnej firmy będzie o wiele łatwiejsze.

Black_Riot

Posty: 5

 
My odszukaliśmy ofertę z tanimi kubkami reklamowymi termicznymi. Są wykonane z metalu i oprócz nadruku jest grawer. Z tego, co pamiętam to grawer wykonywany jest laserem, zatem nawet, jeżeli mamy sto kubków to każdy wygląda dokładnie tak samo. To są praktyczne i niezmiernie oryginalne gadżety, zatem każdemu polecam.

Klara323

Posty: 2

 
Oferty z tanimi długopisami reklamowymi widziałem na https://taniedlugopisy.pl. Nie wiem czy to spełni Wasze wymagania, ale możecie sobie szybko sprawdzić i porównać oferty.

domniki56

Posty: 9

 
Mnie zaskoczyło to, że są oferty z tanimi długopisami, ale jednocześnie wykonanymi z najlepszych materiałów. Wydawać by się mogło, że niska cena nic dobrego nie oznacza.

Yymyasui

Posty: 2

 
U nas bardzo popularne są smycze reklamowe, dlatego ten gadżet na pewno mogę każdemu polecić. Oczywiście trzeba dopasować ich szerokość czy długość. Jest tego w sklepie internetowym naprawdę bardzo dużo.

El2CzupakaBra

Posty: 9

 
Mnie się podobają nadruki na gadżetach reklamowych, albowiem obecnie można to zrobić o sporo dokładniej. Nawet mała powierzchnia jest niezwykle dobrze widoczna i właśnie, zatem warto takie gadżety sobie zamówić. Nie kosztują mnóstwo i firmę na pewno na coś takiego stać.

Lupusx

Posty: 5

 
Sklepów z gadżetami jest niesłychanie mnóstwo, zatem jedyne, co trzeba zrobić to przejrzeć, co proponują. Określamy własne żądania i wtedy szukamy propozycji dopasowany do tego. Można kierować się jedynie ceną i sporo firm właśnie tak robi. Osobiście, jeśli szukam czegoś do promocji własnej firmy to sprawdzam też jakość.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Dla mnie w sklepie internetowym można znaleźć bardzo dużo wszystkiego. Mam swoje wymagania i są dość wygórowane, ale sklep naprawdę dał z tym radę.

Black_Riot

Posty: 3