• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

ogłoszenia towarzyskie, gdzie warto ?

ogłoszenia towarzyskie, gdzie warto ?

Czy na portalu znajduje się sporo anonsów towarzyskich? Mam gigantyczne wymagania odnośnie kobiet i zastanawiam się czy kogoś znajdę.

jarossse

Posty: 2

 
Jestem mocno zapracowany, wobec tego dla mnie korzystanie z anonsów towarzyskich to jedyna okazja żeby poznać kogoś miłego. Można pogadać, można miło spędzić czas. Według mnie jest to najlepsze rozwiązanie, wobec tego wszystkim, którzy szukają towarzystwa mogę jej polecić.

czapelka

Posty: 4

 
Byłem na kilku takich spotkaniach, natomiast jakoś mnie to nie przekonało. Nie zawsze kobiety ze fotografie wyglądały tak na żywo. Trzeba to faktycznie dokładnie sprawdzać.

Wygodniś22

Posty: 4

 
Lubię poznawać nowych osób. To, dlatego korzystam z takich ogłoszeń. Dla mnie to bezpieczne rozwiązanie. Wybieram zawsze ogłoszenia, jakie są zweryfikowane. W ten sposób wiemy, iż spotkam się z osobą ze fotografie. Dla mnie taki portal to jedyna okazja żeby poznać kogoś, z kim będą mógł miło spędzić czas.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Ogłoszeń jest wiele, ale jak się tak ustawia swoje żądania to wcale wiele kobiet nie zostaje. W dużych miastach tak, ale w małych już nie. Może z biegiem czasu się to zmieni, ale na razie, jeśli chce się spotkać super kobietę to nie ma innego wyjścia jak pojechać do niej. Wielokrotnie dziesiątki kilometrów, ale faktycznie należałoby.

MisiekKce

Posty: 5

 
Według mnie, jeśli chodzi o anonse towarzyskie to serwis https://samka.pl jest numerem jeden. Mają dokładnie to wszystko, czego poszukuję. Wybieram wiek, wzrost, wagę i miejsce gdzie ta osoba ma mieszkać.

sprinter5

Posty: 2

 
Do wyboru są miliny użytkowników z całego kraju. Właśnie, wobec tego wśród tych super ogłoszeń towarzyskich zawsze można odnaleźć kogoś, kto będzie w stanie spełnić wszystkie nasze oczekiwania. W wielu przypadkach sam korzystam, wielokrotnie polecam innym. Dla mnie to super rozwiązanie na miłe spędzenie wolnego czasu.

Lipazaaa

Posty: 8

 
Nie ma jakoś odwagi żeby zadzwonić do pięknych kobiet, jakie widziałem w ogłoszeniu towarzyskim. Może kiedyś się zdecyduje, ale na razie na pewno nie ma na to szans.

CHatka-eKo

Posty: 3