• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

świerk pusch, jaki sklep?

świerk pusch, jaki sklep?

Konieczny mi sklep ogrodniczy internetowy, który ma rośliny i akcesoria. Chciałbym trochę się tam rozejrzeć i coś zamówić.

gancarczyk67

Posty: 1

 
Jeśli ktoś szuka ciekawych odmian świerka to dla mnie świerk białobok jest super. Można go posadzić w każdym ogrodzie. Trzeba tylko pamiętać o podlewaniu i nawożeniu. Bez problemów można będzie zamówić do świerków nawozy dedykowane. W ten sposób zadbamy w stu procentach o roślinę.

Klara323

Posty: 2

 
Według mnie najpiękniejsza jest sosna wiethorst i wszystkim taką sadzonkę polecam. Stworzenie warunków dla tej sosny nie jest wcale trudne, dlatego każdy na spokojnie sobie z tym poradzi. Wystarczy czytać dokładnie opisy.

namok

Posty: 3

 
Mamy świerki rydal i rosną bez problemów. Pożądane byłoby zamówić sobie takie sadzonki w sklepie ogrodniczym, który ma świeże rośliny, bo wówczas na pewno wyrosną.

Lupusx

Posty: 2

 
Mnie się bardzo podobają jałowce sadzonki, niemniej jednak nie mam na nieszczęście miejsca. Wiem, iż są dostępne bardzo inne odmiany, zatem każdy może coś dla siebie znaleźć. Lubię mieć wiele iglaków w ogrodzie, bowiem nie sprawiają problemów i bardzo dobrze rosną.

iDoRy

Posty: 3

 
Kupiłem cyprysika sadzonki w sklepie https://www.podlewane.pl/pl/p/Cyprysik-tepoluskowy-Gitte-Pa-C10/6821. Mnie ta roślina idealnie pasuje do całości. Kupiłem jednego i jest centralnie posadzony. Przyjął się bez żadnych problemów. Stworzyłem mu odpowiednie warunki i dałem nawozów. Polecam wszystkim ten sklep.

Anno Domini

Posty: 2

 
Mamy świerki rydal i rosną bez problemów. Warto zamówić sobie takie sadzonki w sklepie ogrodniczym, który ma świeże rośliny, bo wtedy na pewno wyrosną.

nemiasty

Posty: 16

 
Ogrodnictwem za mocno się nie zajmuje, niemniej jednak wiem, że brat kupuje wszystkie rośliny i akcesoria poprzez Internet. Nie ma czasu na bieganie po sklepach, zatem wybrał wysyłkę. Nie słyszałem żeby był niezadowolony z oferty, jaką dostał. Dopytam go gdzie robi zakupy.

Klara323

Posty: 4

 
Mam zamówione sosny sadzonki i czekam aż dotrą. Jeżeli wszystko będzie w porządku to dam Wam namiary na sklep ogrodniczy internetowy, w którym robiłem swoje zakupy.

Fajae

Posty: 7

 
Bez kłopotów można zamówić w sklepie internetowym przeróżne rośliny. Mogą to być hortensje sadzonki w przeróżnych odmianach. Osobiście nie mam akurat tej rośliny, bowiem już mi miejsca zabrakło, ale przyznam, że niesłychanie mi się podoba. Może jak wypadnie któryś z iglaków to posadzę właśnie taką piękną hortensje.

Miluśkooo2

Posty: 5