• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

AUTOSKUP SZCZECIN

AUTOSKUP SZCZECIN

Chce sprzedaż auto używane Insignia w Kombi, z 2012 kupowane u na w krajowym salonie, tylko zastanawiam się nad tym, żeby skorzystać z jakiegoś skupu. Nie chce szukać sam klienta, trochę mi zależy na czasie więc najlepiej jakby ktoś był w stanie to auto od ręki kupić więc tutaj tylko pewnie skup wchodzi w grę. Tylko boje się, że będą zaniżać cenę. Jak coś możecie w tym zakresie podpowiedzieć to dajcie znać.

Grabow12

Posty: 1

 
Szukaj skupu, gdzie ewentualnie będzie można oczekiwać, że ta proponowana stawka za auto będzie w miarę możliwości atrakcyjna. Warto się zapoznać ze skupami po okolicy, zobaczyć jaką proponują stawkę i wtedy coś sensownego uda się wybrać i możliwe, że wcale nie dostaniesz za auto mniej niż to co by proponowali w przypadku sprzedaży prywatnej.

Strzała

Posty: 3

 
Zdecydowanie jeśli chodzi o sprzedaż auta warto będzie szukać kogoś kto sprawnie sobie z tym poradzi. Skup jest o tyle wygodny, że możesz sprawnie sobie szybką sprzedaż. Skupy obecnie przyjeżdżają same po auto, odbierają od sprzedawcy, przywożą gotówkę. Więc ta wygoda i łatwość jeśli chodzi o sprzedaż jest tutaj decydująca jeśli chodzi o popularność sprzedaży do skupów.

Kitas

Posty: 2

 
Jak dla mnie jeśli chodzi o skup aut to nie ma lepszej opcji, bo szukanie kupca prywatnego to zajmie tylko bardzo dużo czasu i będzie trzeba różnym osobom pokazywać auto a one będą dodatkowo ciągle kręciły nosem. Więć jak masz taką możliwość to wydaje mi się, że warto będzie jednak skontaktować się ze skupem i tam negocjować za auto jak najlepszą stawkę.

Nikuś23

Posty: 5

 
Ostatnio sprzedałem auto do skupu http://www.autoskup-szczecin.com/ i jestem zadowolony. Dla mnie duża wygoda, profesjonalne podejście do klienta i wycena, która jak na to, że skup to mnie mocno zaskoczyła. Płacą gotówką więc akurat mi zależało na czasie bo inne auto na mnie czekało więć tutaj super, profesjonalne podejście, tak by faktycznie klient miał gwarantowaną obsługę na najwyższym poziomie.

Nikuś23

Posty: 5

 
Na pewno oddanie auta do skupu to wygodniejsza opcja niż próba sprzedaży na własną rękę. Kwestia finansów, pewnie jak sam będziesz szukał kupca to będzie zajmować to więcej czasu, ale więcej pieniędzy dostaniesz. Pytanie jaka będzie ta różnica, bo jednak czas też swoje kosztuje, a przy tym ule aut jest na rynku to z kupcem bywa różnie.

CHatka-eKo

Posty: 2