• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

smycze reklamowe, szukam online ?

smycze reklamowe, szukam online ?

Dajcie mi znać gdzie mam szukać pomysłów na prezenty dla bliskich. Rocznie, urodziny i tym podobne okazje.

zambott

Posty: 2

 
Nie każdej firmie potrzebne są takie gadżety reklamowe. Wszystko będzie zależne od prowadzonej strategii. Nie ma się, co oszukiwać, natomiast mnóstwo firm nie ma w ogóle pieniędzy na promocję nawet, jeżeli jest niezmiernie tania. Takie są na nieszczęście realia w naszym pięknym kraju.

yarofe

Posty: 5

 
Ostatnio zamówiłem dużo gadżetów reklamowych z nadrukiem i wyglądają bardzo dobrze. Sprawdzałem, jaka jest jakość nadruku, ale nie można się do niczego przyczepić. Widać, że wiedzą jak się to powinno robić.

Grabow12

Posty: 3

 
Od dawna korzystamy z gadżetów reklamowych. Myślę, że jeśli chodzi o taką lokalną reklamę to jest to najlepsze rozwiązanie. Nie trzeba wydać zbyt dużo pieniędzy, aby przyciągnąć uwagę klientów. Trzeba tylko mieć jakiś ciekawy pomysł na to, jaką zastopować tutaj strategię.

Różyczka

Posty: 4

 
Widziałem dużo gadżetów reklamowych dla firm tutaj https://smyczereklamowe.net.pl. Nie wiem, co dokładnie mają, ale na pewno warto byłoby to sobie wszystko sprawdzić.

labuh

Posty: 2

 
U mnie jest taka strategia, iż kupujemy dużą liczba tanich gadżetów reklamowych i rozdajemy je jak największej liczbie ludzi. W ten sposób mamy setki, a nawet tysiące ludzi i wiele z nich może do nas wrócić, jako nowi klienci. Uważam, iż to najlepsze rozwiązanie dla firmy.

090913123

Posty: 2

 
Wśród ofert w Internecie znajdziemy wiele prezentów na każdą okazję, dlatego jedyne, co trzeba zrobić to poświęcić na to czas. Na pewno każdy z nas ma problem z prezentami? Po co się męczyć skoro w Internecie znajdziemy modne i na czasie prezenty. Wystarczy dopasować je do wieku, płci i zainteresować osoby, którą obdarowujemy.

Orange444

Posty: 7

 
Myślałem, że smycze reklamowe już nie są modne, niemniej jednak jak widzę nic się nie zmieniło? Nie wiem jak teraz, niemniej jednak dawniej takie smycze drogie nie były. Też można było na nich robić nadruk, niemniej jednak to wychodziło niezmiernie różnie. Wszystko zależne jest od tego, kto jakim sprzętem do nanoszenia druku dysponował w własnej firmie. Dzisiaj jest na pewno lepiej.

Lupusx

Posty: 4