• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

oryginalne gadżety reklamowe, sklep online ?

oryginalne gadżety reklamowe, sklep online ?

Witam, czy ktoś może polecić mi firmę lub producenta, który w swojej ofercie posiada tanie gadżety reklamowe? Proszę o podesłanie linka do strony internetowej.

damer56

Posty: 1

 
Długopisy reklamowe są chyba najskuteczniejszą, a zarazem najtańszą formą reklamy. Niezmiernie mnóstwo ludzi decyduje się na tego typu produkty. Ja zainwestowałam w długopisy, kalendarze, notesy i smycze. Był to bardzo dobry ruch.

Sagerrak

Posty: 4

 
Gadżety reklamowe sprawdzają się w małych, jak i większych firmach. Personalizowane upominki możemy zamawiać z mnóstwo stron internetowych. Należałoby zbadać prezentomat.pl, możemy wybrać produkty w mniejszych ilościach.

Jasio234

Posty: 2

 
Ja na początku zainwestowałam w długopisy reklamowe, gdyż chyba to one są najtańszym gadżetem reklamowym. Teraz u mnie w firmie występują również smycze, kalendarze książkowe, notesy, balony, a także wiele innych produktów.

Jasio234

Posty: 2

 
Przez internet możesz zamówić gadżety reklamowe dla firm. Pożądane byłoby przejrzeć kilka stron, aby znaleźć najlepszą ofertę. Powinnaś również rozejrzeć się za producentami tego typu przedmiotów.

gerrry

Posty: 5

 
Cześć. Jeśli chodzi o gadżety reklamowe dla firm to polecam Ci bardzo tę stronkę https://taniegadzety.pl. Jest to producent z bardzo dużym doświadczeniem. W swojej ofercie posiada bardzo duży wybór różnych gadżetów z nadrukiem. Współpracuje z nimi od 2 lat, nigdy nie było żadnego problemu.

namok

Posty: 3

 
Gadżety z własnym nadrukiem niesłychanie są dobrą formą reklamy w każdej firmie. Zazwyczaj ludzie wyrzucają zbędne ulotki. Długopis, kubek, czy też parasol, jest przydatnym narzędziem. Możemy korzystać z takich produktów na co dzień. Personalizowane produkty można odnaleźć w prezentomacie.

Nikuś23

Posty: 3

 
Ja również kupuję do firmy gadżety reklamowe. Producent to najlepsze wyjście dla ciebie, jeśli dopiero zakładasz swój biznes. Przede wszystkim u producenta masz niesłychanie niskie ceny. Jeżeli szukasz personalizowanych upominków to wejdź na prezentomat.pl

Grabow12

Posty: 3

 
Ja kupuje tylko oryginalne gadżety reklamowe, aby zaskoczyć klientów. W ostatnim czasie upominkiem dla klientów były ekskluzywne kalendarze książkowe i długopisy. Klienci byli bardzo mile zaskoczeni. Wiem, że była to świetna forma reklamy. Teraz planuje jeszcze fajniejsze upominki.

Wasuwa

Posty: 2

 
Należałoby inwestować w produkty, takie jak tanie długopisy reklamowe. Ich cena jest rzeczywiście niska, a dzięki temu możemy niskim kosztem budować korzystny wizerunek firmy.

Gurugum

Posty: 18