• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

sesja ciążowa stargard, który fotograf ?

sesja ciążowa stargard, który fotograf ?

Chcę zrobić sobie sesję rodzinną w Szczecinie i nie wiem, do kogo się zgłosić? Chodzi mi o bardzo oryginalną i niepowtarzalną sesję.

irecki67

Posty: 1

 
Ostatnio spełniłam swoje marzenie i byłam na sesji noworodkowej w Szczecinie. Jestem zachwycona podejściem pani fotograf, która się na tym bardzo dobrze zna.

jajosz12

Posty: 15

 
Specjalistkę od zdjęć w tym od sesji rodzinnych w Szczecinie znajdziecie na stronie internetowej https://www.agnieszkaszlachta.pl. polecam wszystkim zainteresowanym zdjęciami.

Black_Riot

Posty: 3

 
Mnie się marzy sesja ciążowa w Szczecinie, bo dalej nie chce mi się jechać. Na razie tylko przeglądam inne oferty. Drogie to nie jest, zatem może się zdecyduje? Poczekam jeszcze trochę aż będzie jeszcze lepiej widoczny brzuch. Uważam, iż takie fotografie są po prostu super.

Nowe-Torby

Posty: 7

 
Ostatnio spełniłam swoje marzenie i byłam na sesji noworodkowej w Szczecinie. Jestem zachwycona podejściem pani fotograf, która się na tym bardzo dobrze zna.

namok

Posty: 2

 
Mnie mąż kupić sesje kobiecą w Szczecinie i jestem zadowolona. Pojechałam na miejsce i w studio mam wykonane bardzo zmysłowe zdjęcia. Mogłam sięgnąć z sukienek, które fotograf przygotowała. Mogłam także liczyć na fachowy makijaż. Zdjęcia są dla mnie czymś bardzo szczególnym, wobec tego polecam wszystkim taką sesję dla siebie.

mirekp2005

Posty: 2

 
Nie robiła nigdy takich zdjęć, niemniej jednak widziałam je u znajomej. Trzeba przyznać, iż wykonane są naprawdę fachowo. My mamy zdjęć mnóstwo, niemniej jednak nie takich. Na razie nie mogę sobie na takie zdjęcia pozwolić, niemniej jednak jeżeli tylko znajdę troszkę wolnej gotówki to zabiorę całą naszą rodzinę na super sesje, a będziemy mieć pamiątkę dla lata.

Grabow12

Posty: 3

 
Miałam sesję rodzinną w Szczecinie i jestem zadowolona. Zajmowała się nami pani fotograf z bardzo dużym doświadczeniem. Pomogła nam w ustawieniach, pozach i fotografie wyszły po prostu fanatycznie. Polecam taką super sesję.

Jasio234

Posty: 3

 
Zdjęcia to super pamiątka. Tym bardziej, jeśli wykonane są przez kogoś, kto się na tym bardzo dobrze zna. Taka osoba ma wiedzę, doświadczenie i drogi, nowoczesny sprzęt.

Nikuś23

Posty: 2

 
Korzystaliśmy z oferty fotografa i byliśmy zadowoleni. Sesja nie była zbyt długa, bo przez półtorej godziny wszystko było wykonane. Dzieci się jeszcze nie znudziły i my też, dlatego zdjęcia wyszły naprawdę super.

Kolekcjoner

Posty: 4