• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Dobry hotel w Gdańsku

Dobry hotel w Gdańsku

Macie jakieś dobre hotele w Gdańsku, gdzieś w centrum, gdzie będzie można liczyć na dobre warunki noclegowe, gdzie bez obaw będzie się można zatrzymać?

Kitas

Posty: 5

 
Jest sporo miejsc noclegowych w centrum Gdańska, jak ktoś planuje zwiedzanie to na pewno warto postawić na taką dobrą lokalizację, bo na pewno nie będzie się tracić czasu na podróżowanie wiec będzie można w takim samym czasie więcej zobaczyć. Pewnie jednak w centrum te ceny noclegów będą jednak wyższe.

Czapunie24h

Posty: 9

 
Zobacz sobie w centrum jak to wygląda, jest na pewno dużo noclegów, różne hotele, także tańsze hostele więc z wyborem atrakcyjnej propozycji raczej nie powinno być problemów. Cenowo jest spore zróżnicowanie, a jednocześnie jak wybierzesz lokalizację w centrum to wszędzie będzie blisko.

bodeksus

Posty: 10

 
Nie wiem jak sytuacja dokładnie wygląda jeśli chodzi o oferowane obecnie noclegi, ale zdaje mi się, że w Gdańsku raczej z noclegami nigdy nie ma problemu, bo baza jest bardzo bogata a dodatkowo chyba cały czas się rozwija. Więc jak ktoś będzie chciał znaleźć nocleg to raczej nie powinien mieć z tym większego problemu.

eGall

Posty: 20

 
Jeśli chodzi o centrum Gdańska to ja w ramach firmowej konferencji ze szkoleniem nocowałem na Placu Solidarności w hotelu Gryf i byłem zadowolony. Blisko dworca, blisko centrum więc faktycznie można łatwo wszędzie się dostać, wydaje mi się ze to sensowna propozycja dla firm, ale również turyści powinni być zadowoleni.

HalskiPol

Posty: 10

 
Sporo jest miejsc noclegowych w Gdańsku, głównie właśnie w centrum więc jak ta okolica będzie Cię interesować to myślę, że na spokojnie znajdziesz sensowne propozycje dla siebie. Ogólnie to bardzo przyjemne miejsce, gdzie milo się wypoczywa i można sporo zwiedzić.

Krzysio

Posty: 7